Hakkımızda

Lela’nın ilham kaynağı doğallıktır. Her kadının kendine has bir tarzı vardır, bu özgün tarzı ortaya çıkarmak için ise naturel kombinlerin size eşlik etmesi yeterlidir. Hedefimiz, "güzelliğinin doğallığında olduğunu keşfeden Lela kadının mutluluğunu sağlamak."

Tarihçe

Lela, 2019 yılında 38 yıllık perakende tecrübesine ve 23 fiziksel mağazaya sahip Çetin Family LTD ŞTİ bünyesinde kurulmuştur. 1982 yılında Bursa’da kurulmuş olan Çetin Family, bugün Türkiye’nin 4 şehrinde 23 mağaza, 8.500 m2 satış alanı ve 250'ye yakın çalışanıyla, perakende sektörünün Türkiye’deki öncü firmaları arasında yer almaktadır. Firmanın markastok.com ve exxeselection.com isminde kendi e-ticaret siteleri olduğu gibi, yerel ve global pazardaki tüm pazaryerlerinde aktif satış yapmaktadır.

Misyonumuz

Kadın giyimde doğallığın savunucusu olmak adına, sektörde kazandığı tüm tecrübesini Lela markası ile harmanlamıştır. Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor pazar yerlerinde de satışa sunulan Lela, büyüyen müşteri portfoyuyla 2020 yılında Lela.com.tr ‘yi aktif ederek, takipçilerine özel sürprizler sunmak için büyük bir heyecan duymaktadır. Şıklığın ve güzelliğin doğallıkla ortaya çıktığını bizimle keşfetmeye davetlisiniz...

Vizyonumuz

2019 yılında kurulan Lela markasının amacı, elegant görünümü doğallıkla harmanlayarak, kadının gücünü ve şıklığını tamamlayan kombinler yaratmaktır. Markanın mottosu şıklığı, sadelik ve doğallıkla tamamlamaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.